این معامله امن شد...

درباره ما

درباره ما

اگر چه که با گسترش تکنولوژی ارتباطات و اطلاعات و فراگیری اینترنت، ابزار و روشهای جدیدی برای خرید محصولات و استفاده از سرویس ها به وجود آمده است و امکان دسترسی به بازارهای جدید برای طیف گسترده تری از افراد و گروهها فراهم گردیده، اما این روند با تمام جذابیتهای غیر قابل انکار، مخاطرات و دغدغه های مختص به خود را نیز در پی داشته است که نیازمند راهکارهای مقتضی و به روز میباشد. یکی از جدی ترین نگرانیها در این حوزه مساله اعتماد سازی علی الخصوص در معاملات بر خط است، چرا که در بسیاری از داد و ستد های برخط، طرفین معامله از شناخت کافی نسبت به یکدیگر برخوردار نیستند و بنابراین یا خطرات آن را نمیپذیرند و معامله را به انجام نمیرسانند، یا ناگزیر به انجام معامله تن میدهند بدون آنکه نگرانیهای آنها مرتفع گردیده باشد. در چنین شرایطی بیم آن میرود که کلاه برداری، تخلف یا ارتکاب به جرم به وقوع بپیوندد، حقوق یکی از طرفین معامله پایمال گردد و یا حتی در پاره ای از موارد شرایط به سمتی سوق داده شود که در انتها منجر به تشکیل پرونده های قضایی در محاکم ذیصلاح گردد. به همین دلایل است که امروزه علیرغم جذابیت های چشمگیر، بسیاری از افراد، هنوز نسبت به خریدهای آنلاین بی‌اعتماد بوده و ترجیح می‌دهند خرید و فروش‌های خود را به صورت حضوری و یا به شیوه‌های سنتی انجام دهند.
ما در امین پرداخت سعی در ارایه راهکاری به منظور پاسخ به این نیاز برآمده ایم. اما چگونه؟
«امین پرداخت» یک سامانه ویژه و نوین در حوزه خدمات مالی محسوب میگردد که بستری منحصر به فرد و امن را برای انجام تراکنشهای اینترنتی فراهم آورده است. این سامانه با بهره مندی از ویژگیهایی ساده و کارا این امکان را برای طرفین یک معامله از هر قسمی قرار میدهد که داد و ستد خود را بدون نگرانی از ایجاد هرگونه شائبه سوء و با آرامش خاطر دنبال نموده ضمن اطمینان از محفوظ بودن وجوه پرداختی خود، به انجام معامله مورد نظر اقدام نمایند.
فرآیند انجام کار بدین صورت است که خریدار و فروشنده، امین پرداخت را طرف سوم و مورد وثوق و اطمینان خود در انجام معاملات قبول مینمایند و وجه پرداختی را نزد این سامانه به امانت میگذارند. در صورت انجام موفقیت آمیز معامله وجه با تایید خریدار به فروشنده انتقال میابد و در صورت عدم انجام معامله وجه با تایید فروشنده به خریدار عودت داده میشود. چهارچوب حقوقی تعریف شده در «امین پرداخت» به کاربران اطمینان خاطر می‌دهد که خرید و فروش‌های آنها چه در بستر تجارت الکترونیکی و چه در بستر تجارت سنتی در یک چهارچوب امن شکل میگیرد.
اگر چه این سامانه به منظور به حداقل رساندن دغدغه های توضیح داده شده طراحی گردیده اما همچنان حق پیگیری و رسیدگی به شکایات از طریق مراجع ذیصلاح قانونی در مواردی که طرفین به رضایت در معامله نمیرسند محفوظ است.
در انتها خاطرنشان میگردد که امین پرداخت با برخورداری از مجوزات لازم برای ارایه خدمات فوق برای هر تراکنش به صورت یکتا با طرفین معامله وارد تعامل مالی میگردد و در چهارچوب حقوقی مدون شده تنها تامین امنیت تراکنش های مالی را عهده دار میگردد.
خدمات «امین پرداخت» به صورت غیرحضوری و بدون در نظر گـرفتن محدودیـت های زمانی و یا جغرافیایی به همه هموطنان عزیز قابل ارایه است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت برای امین پرداخت محفوظ است. | 1399 ©